Upravit stránku

Reprezentujte svým vozem! Lidé si automobilu, ve kterém jezdíte, všímají více, než byste čekali. Dle vozového parku odhadují vaši úspěšnost či životní styl. Nové auto je vždy signálem zdaru, nehledě na to, že se v něm budete cítit dobře a pohodlně. Co ale když na nový vůz nemáte finance?

Pořiďte si referenční neboli předváděcí vůz! Auto s minimem najetých kilometrů koupíte o poznání levněji. A to, že máte předváděcí vůz, si můžete nechat pro sebe, nikdo to totiž nepozná!

Perfektní stav a výhodná cena

Referenční vozy jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí vůz v perfektním stavu za výhodnou cenu. Předváděcími vozy se dříve kochali návštěvníci autosalonů a prodejen. Mohli se jimi i svézt. Jedná se většinou o několik měsíců staré vozy. Vzhledem k tomu, že vozy sloužily k reprezentaci, dostanete je ve výborném stavu, a to jak po vzhledové, tak po technické stránce. Na tuto jistotu se u běžných ojetin nemůžete spolehnout.

Proč zánovní vozy od PROFI AUTO SERVIS?

  • profesionálně vyškolení prodejci a technici
  • špičková úroveň servisu a služeb
  • optimální poměr kvality a ceny
  • slevový systém pro pravidelné zákazníky

Velice si zakládáme na péči o zákazníky. V našich provozovnách se setkáte s důsledně proškolenými lidmi, kteří vám s výběrem vozu poradí a seznámí vás se všemi důležitými fakty.

Nyní vám navíc přinášíme speciální AKCI. V případě, že si u nás zakoupíte vůz, uskladníme vám ZDARMA zimní či letní pneumatiky! Volný prostor v garáži tak můžete využít smysluplnějším způsobem, než je skladování kol. Dopřejte si naše jedinečné služby a pořiďte si ojeté auto, které ještě voní novotou!

Máte zájem o předváděcí vůz? Napište nám!